Poznaj nasze usługi wykończenia wnętrz

Odnawiaj i urządzaj z nami

PRO Team

Oferta naszych usług

01

Gładzie na ścianach i sufitach

Gładzenie ścian i sufitów polega na usunięciu niedoskonałości i nierówności, co pozwala uzyskać idealnie gładką powierzchnię, gotową do malowania. Następnie przystępuje się do malowania, które pozwala na nadanie pomieszczeniu nowego, świeżego wyglądu.

Oferowane przez nas usługi obejmują profesjonalne wykonanie gładzi szpachlowych oraz malowanie ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń.

02

Malowanie agregatem natryskowym

Malowanie wnętrz agregatem natryskowym jest jednym z najbardziej efektywnych i szybkich sposobów na odświeżenie koloru ścian. Agregat natryskowy umożliwia nanoszenie farby na dużą powierzchnię w krótkim czasie, co pozwala na wykonanie prac malarskich w znacznie krótszym czasie niż przy użyciu tradycyjnej metody malowania pędzlem lub wałkiem.

Skorzystaj z naszej usługi malowania ścian i sufitów metodą natryskową. Korzystamy tylko z najlepszych farb i wiemy jak przygotować powierzchnie do malowania.

03

Zabudowa z płyt GK

Dzięki temu rozwiązaniu możemy w łatwy sposób ukryć wszelkiego rodzaju instalacje, a także wygłuszyć pomieszczenie. Zastosowanie płyt karton-gips pozwala na stworzenie jednolitej powierzchni sufitu i ścian, która idealnie wpisuje się w każde wnętrze.

Oferujemy kompleksowe usługi związane z zabudową sufitów podwieszanych i wnętrz płytami karton-gips.

04

Wielkoformatowe gresy i spieki

Wielkoformatowe spieki i płyty są obecnie jednymi z najpopularniejszych wyborów wśród osób, które poszukują ekskluzywnych okładzin premium.

Są one nie tylko wyjątkowo eleganckie, ale również bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne czy chemiczne.

Układanie wielkoformatowych płytek i spieków wymaga nie tylko doświadczenia i umiejętności, ale także odpowiedniego sprzętu i narzędzi. Dlatego jeśli planujesz takie prace, zwróć się do specjalistów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i wyposażenie do wykonania zadania na najwyższym poziomie.

05

Oświetlenie i elektryka

Szukasz sposobu na oświetlenie swojego mieszkania, biura lub innego wnętrza w sposób nowoczesny i energooszczędny? Masz już projekt instalacji elektrycznej i potrzebujesz doświadczonego wykonawcy?

Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością pomożemy w realizacji projektów instalacji elektrycznych i oświetlenia.

06

Hydraulika i armatura

Przy remoncie np. łazienki często zachodzi potrzeba przeniesienia źródła wody lub wykonania odpływu liniowego. Zespół PRO Team oferuje wsparcie w modernizacji instalacji hydraulicznej, abyś mógł cieszyć się nowoczesnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami w łazience. Z nami remont łazienki jest prosty i przyjemny!

Często zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedź na kilka najczęściej zadawanych pytań jakie powstają przed rozpoczęciem prac wykończeniowych i remontu

Korzystamy z rozwiązań:

Skorzystaj z naszych usług

Zamów profesjonalne wykończenie wnętrz już teraz

ZADZWOŃ:

514 781 829

Scroll to Top